Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Arbo, Peter Nicolai(1831-1892)
Rytter med jakthunder 1884

Olje på mahogniplate
32x26
Signert og datert nede t.h.: P.N Arbo 1884.

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 40 000