Stoltenberg, Matthias(1799-1871)
Portrett av Johanne Elisabeth Dannholm 1843
Olje på lerret
44x39
Signert og datert nede t.v.: M. Stoltenberg, Decbr. 1843.
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Johanne Elisabeth Dannholm malt af Stoltenberg".
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 60 000