Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Fra Fredriksvern 1884
Akvarell
29,5x41
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: HF Gude. Fr. værn 1884
Fredriksvern endret navn til Stavern i 1930.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 75 000