Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Vår på Stord Mai 1889

Olje på lerret
55x71
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow. Mai 89.

Vurdering
NOK 400 000

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 430 000