Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Landskap Bohuslän 1918

Olje på plate
46x53
Signert og datert nede t.h.: Thv Erichsen 1918

Trondhjems Kunstforening 1968, kat. nr. 54. Kunstnernes Hus, Oslo 1969, kat. nr. 54, med tittel: "Landskap Bohuslän 1918".

Vurdering

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 25 000