Bøe, Frants(1820-1891)
Stilleben med grønnsakskurv og fisk 1842
Olje på lerret
81x91
Signert og datert nede t.h.: F D Böe. 1842.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 150 000
Olje på lerret
81x91
Vurdering
NOK 150 000–200 000