Grande, Severin(1869-1934)
Gårdstun
Olje på lerret
69x96
Signert nede t.h.: S Grande
Stockholmsudstillingen 1904.
Vurdering
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 11 000
Olje på lerret
69x96
Signert nede t.h.: S Grande
Stockholmsudstillingen 1904.
Vurdering