Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Nordlandsbåt i kystlandskap 1896
Olje på lerret
66x150
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1896
Vurdering
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 35 000
Olje på lerret
66x150
Vurdering