Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Nordlandsbåt i kystlandskap 1896

Olje på lerret
66x150
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1896

Vurdering

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 35 000