Finne-Grønn, Hans(1903-2001)
Losfamilien
Olje på lerret
65x82
Signert nede t.h.: H F-G.
Kunstnernes Hus, Oslo 1952, kat.nr. 16.
Vurdering
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på lerret
65x82
Signert nede t.h.: H F-G.
Vurdering