Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Finne-Grønn, Hans(1903-2001)
Losfamilien

Olje på lerret
65x82
Signert nede t.h.: H F-G.

Kunstnernes Hus, Oslo 1952, kat.nr. 16.

Vurdering

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 12 000