Willums, Olaf Martinius(1886-1967)
Mennesker ved bymur
Olje på lerret
80x80
Signert nede t.h.: Olaf Willums
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 12 500
Olje på lerret
80x80
Vurdering
NOK 10 000–12 000