Ljøsne, Halvdan(1929-2006)
Landskap 1983
Olje på lerret
116x86
Signert og datert nede t.h.: Halvdan Ljøsne -83
Signert, datert og påtegnet med tittel, antagelig av kunstneren, på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 20 000–25 000
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 18 000