Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Ljøsne, Halvdan(1929-2006)
Landskap 1983

Olje på lerret
116x86
Signert og datert nede t.h.: Halvdan Ljøsne -83

Signert, datert og påtegnet med tittel, antagelig av kunstneren, på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 20 000–25 000

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 18 000