Sørensen, Hans Gerhard(1923-)
Vindens lek 1978
Fargelitografi, lysmål
46x56
Signert og datert nede t. h.: Hans Gerhard Sørensen -78
Nummerert nede t. v.: 183/225.
Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
NOK 2 000