Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Aften ved vanningsstedet 1882

Olje på lerret
41x56
Signert og datert nede t.v.: A. Askevold. 1882.

Utydelig signert og påtegnet, antagelig med stedsangivelse, på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 50 000

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 40 000