Askevold, Anders(1834-1900)
Aften ved vanningsstedet 1882
Olje på lerret
41x56
Signert og datert nede t.v.: A. Askevold. 1882.
Utydelig signert og påtegnet, antagelig med stedsangivelse, på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 50 000
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000