Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fra Stalheim
Olje på plate
28x37
Signert nede t.h.: A Normann
Vurdering
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 18 000
Olje på plate
28x37
Signert nede t.h.: A Normann
Vurdering