Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Wergeland, Oscar(1844-1910)
Gutt ved grue

Olje på plate
29x23
Signert nede t.h.: O. A. Wergeland

Vurdering

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 12 000