Wergeland, Oscar(1844-1910)
Gutt ved grue
Olje på plate
29x23
Signert nede t.h.: O. A. Wergeland
Vurdering
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på plate
29x23
Vurdering