Rasmussen, Anton(1842-1914)
Fjordlandskap
Olje på plate
24x33
Signert nede t.h.: A. Rasmussen
Vurdering
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på plate
24x33
Vurdering