Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Kystlandskap med hus 1923

Olje på plate
32x41
Signert og datert nede t.h.: Thv. E 23

Vurdering

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 75 000