Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Kystlandskap med hus 1923
Olje på plate
32x41
Signert og datert nede t.h.: Thv. E 23
Vurdering
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 75 000
Olje på plate
32x41
Vurdering