Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Juksafiskere II
Litografi, lysmål
56x75
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.
Nummerert nede t.v.: 80/100. Fra 1978.
Vurdering
NOK 20 000–25 000
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 26 000
Litografi, lysmål
56x75
Vurdering
NOK 20 000–25 000