Bergslien, Knud(1827-1908)
Mannsportrett
Olje på plate
56x47
Signert og påtegnet nede t.h.: K. Bergslien Pinx
Påtegnet på baksiden av platen: "Knud Bergslien. Pinx: Antwerpen. 1852."
Vurdering
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00