Rose, Knut(1936-2002)
Komposisjon med figur
Olje på lerret
54x71
Signert nede t.v.: Knut Rose
Signert og datert på baksiden av lerretet: Knut Rose 2000, samt påtegnet med dedikasjon på baksiden, på blindrammen: "Til Arnhild 29/6 -2000".
Vurdering
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 44 000