Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2
Forrige
112
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Krohg, Christian
(1852-1925)
Kvinne og ku
Olje på lerret
42x33
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00