Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Sørensen, Jørgen(1861-1894)
Fra Kristianiafjorden 1888

Olje på lerret
69x101
Signert og datert nede t.v.: Jörgen Sörensen 88.

Antagelig fra Son.

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00