Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Bergslien, Knud(1827-1908)
Stangfiske

Olje på lerret
55x49
Signert nede t.v.: K. Bergslien

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00