Iversen, Inge Johan(1956-)
På jakt etter himmelen 1977
Radering, lysmål
41x50
Signert og datert nede t. h.: Inge Johan Iversen 1977
Nummerert nede t. v.: 17/25 E. T. (eget trykk).
Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
NOK 2 000