Impression de la nature 1987
Olje på lerret
150x150
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 87
Signert, datert og påtegnet med tittel samt: "Nr. 11. 150x150" på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 80 000