Tangen, Olaf(1903-1997)
Kvinne i interiør 1950
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.v.: -Tangen -50
Signert og påtegnet på baksiden av platen: "Olaf Tangen Kragerö 1950".
Vurdering
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 7 000