Barlag, Philip(1840-1913)
Landskap med menneske i båt
Olje på lerret
37x54
Signert nede t. h.: Barlag.
Vurdering
NOK 8 000
Tilslag NOK 12 500
Olje på lerret
37x54
Signert nede t. h.: Barlag.
Vurdering
NOK 8 000