Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Barlag, Philip(1840-1913)
Landskap med menneske i båt

Olje på lerret
37x54
Signert nede t. h.: Barlag.

Vurdering
NOK 8 000

Tilslag NOK 12 500