Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Fra Fredriksvern
Olje på lerret
36x54
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Fra Fredriksværn.".
Vurdering
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 27 000