Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Deberitz, Per(1880-1945)
Kystlandskap 1936

Olje på lerret
59x68
Signert og datert nede t.v.: P. Deberitz 36.

Vurdering

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 26 000