Deberitz, Per(1880-1945)
Kystlandskap 1936
Olje på lerret
59x68
Signert og datert nede t.v.: P. Deberitz 36.
Vurdering
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 26 000
Olje på lerret
59x68
Vurdering