Ukjent, kunstner
Dameportrett og herreportrett
Olje på lerret
54x44
Usignerte
2 stk. selges samlet. Antagelig tidlig 1700-talls portretter.
Vurdering
NOK 5 000
Tilslag NOK 6 500
Olje på lerret
54x44
Usignerte
Vurdering
NOK 5 000