Komposisjon 1977
Litografi med håndkolorering, lysmål
41x52
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 77
Vurdering
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 11 000
41x52
Vurdering