Auksjon mandag 24. november 2008 kl 19:00
Det syke barn I

Fargelitografi trykket i svart og gult på tykt
Arket: 485x626 mm Motivet: 424x570 mm
gråhvitt Kinapapir
Signert i platen nede t.h.: E. Munch
Signert med blyant nede t.h.: E. Munch

1896
Sch. nr. 59. Woll nr. 72 IX.

Vurdering
NOK 1 500 000–2 000 000

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 19:00

Tilslag NOK 1 000 000