Munch-Auksjonen 2008

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 19:00

Hans Jæger III
Munch, Edvard (1863-1944)
Hans Jæger III

Litografi trykket i svart på middels tynt
Arket: 538-540x402-404 mm Motivet: 380x320 mm
gulhvitt papir
Usignert

1943-44
Woll nr. 748.

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 19:00

Vurdering
NOK 100 000

Tilslag NOK 160 000