Auksjon mandag 24. november 2008 kl 19:00
Hans Jæger III

Litografi trykket i svart på middels tynt
Arket: 538-540x402-404 mm Motivet: 380x320 mm
gulhvitt papir
Usignert

1943-44
Woll nr. 748.

Vurdering
NOK 100 000

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 19:00

Tilslag NOK 160 000