Munch-Auksjonen 2008

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 19:00

Selvportrett ved vinen
Munch, Edvard (1863-1944)
Selvportrett ved vinen

Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt
Arket: 498x652 mm Motivet: 420x515 mm
papir
Usignert

1930
Woll nr. 712.
Stemplet med to stempler på baksiden av arket: "Fra Edvard Munchs testamentariske gave Oslo Kommune", og "Munch-museet 1968 bo nr. 492-10 Sch nr".

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 105 000