Munch-Auksjonen 2008

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 19:00

Anna og Walter Leistikow
Munch, Edvard (1863-1944)
Anna og Walter Leistikow

Litografi trykket i svart på tynt Japan papir
Arket: 660x938-945 mm Motivet: 520x858-860 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1902
Sch. nr. 170. Woll nr. 196.

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 75 000