Munch-Auksjonen 2008

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Selvportrett

Litografi trykket i svart på tykt gulhvitt papir
Arket: 561-566x434 mm Motivet: 460x320 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1895
Woll 37 III.

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 19:00

Vurdering
NOK 700 000–900 000

Tilslag NOK 600 000