Selvportrett
Litografi trykket i svart på tykt gulhvitt papir
Arket: 561-566x434 mm Motivet: 460x320 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
1895
Woll 37 III.
Vurdering
NOK 700 000–900 000
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 19:00
Tilslag NOK 600 000