Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Rian, Johs. (1891-1981)
Sittende kvinne 1950

Akvarell og blyant, lysmål
32x25
Signert og datert nede t. v.: J Rian 1950

Vurdering

Tilslag NOK 14 500