Omega og dådyret
Litografi trykket i svart på middels tynt hvitt
Arket: 400x453 mm Motivet: 240x368 mm
papir Usignert
1908-09
Sch. nr. 320. Woll nr. 350.
Vurdering
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 19:00
Tilslag NOK 18 000