Tigertemmeren Sawade
Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt
Arket: 548x715 mm Motivet: 485x635 mm
papir Usignert
1916
Sch. nr. 457. Woll nr. 597.
Vurdering
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 19:00
Tilslag NOK 50 000 med forbehold