Munch-Auksjonen 2008

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 19:00

Kvinnen
Munch, Edvard (1863-1944)
Kvinnen

Litografi trykket i svart på tynt gråhvitt
Arket: 495x646 mm Motivet: 460-462x592-595 mm
papir, doublert Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1899
Sch. nr. 122. Woll nr. 147.

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 19:00

Vurdering
NOK 1 000 000–1 500 000

Tilslag NOK 750 000