Munch-Auksjonen 2008

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Løvetemmeren

Litografi trykket i svart på middels tynt blågrått
Arket: 632x637 mm Motivet: 490x500 mm
papir
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

Påtegnet med blyant nede t.v.: "No 1. 13/12 1916 Nielsen".
1916
Sch. nr. 456. Woll nr. 598 D.

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 90 000