Munch-Auksjonen 2008

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Jens Thiis

Litografi trykket i svart på tykt Japanpapir
Arket: 407x260 mm Motivet: 295x235 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

Påtegnet med blyant nede t.h.: "Direktør Thiis", samt diverse påtegnelser med blyant nede på arket: "Tryk 5", "7176", "25-38 og 35-48" og oppe på arket: "cm 10".
1913
Sch. nr. 410. Woll nr. 447.

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 125 000