Auksjon mandag 24. november 2008 kl 19:00
Jens Thiis

Litografi trykket i svart på tykt Japanpapir
Arket: 407x260 mm Motivet: 295x235 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

Påtegnet med blyant nede t.h.: "Direktør Thiis", samt diverse påtegnelser med blyant nede på arket: "Tryk 5", "7176", "25-38 og 35-48" og oppe på arket: "cm 10".
1913
Sch. nr. 410. Woll nr. 447.

Vurdering

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 19:00

Tilslag NOK 125 000