Auksjon mandag 24. november 2008 kl 19:00
Tiltrekning I

Litografi trykket i svart på tynt gråhvitt
Arket: 479x354 (Kartongen: 584-591x447-455 mm)
Kinapapir, montert av kunstneren på brun kartong
Motivet: 470x354 mm
Signert med blyant nede t.h.: E Munch
Signert med blyant nede t.h. på kartongen: Edv. Munch

1896
Sch. nr. 65. Woll nr. 75.

Vurdering
NOK 500 000–700 000

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 19:00

Tilslag NOK 500 000