Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Rian, Johs. (1891-1981)
Fra Tjøme 1968

Olje på plate
30x31
Signert, stedsbestemt og datert nede t. h.: Tjøme 1968 J Rian

Vurdering