Munch-Auksjonen 2008

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 19:00

Brosjen. Eva Mudocci
Munch, Edvard (1863-1944)
Brosjen. Eva Mudocci

Litografi trykket i svart på middels tykt
Arket: 802x573 mm Motivet: 690x460 mm
gulhvitt papir
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1903
Sch. nr. 212. Woll nr. 244 III.

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 19:00

Vurdering
NOK 1 000 000–1 500 000

Tilslag NOK 1 000 000