Brosjen. Eva Mudocci
Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt papir
Arket: 802x573 mm Motivet: 690x460 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
1903
Sch. nr. 212. Woll nr. 244 III.
Vurdering
NOK 1 000 000–1 500 000
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 19:00
Tilslag NOK 1 000 000