Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00
Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Mann med hatt 1886

Olje på lerret
55x46
Signert og datert nede t.h.: Heyerdahl 86

Vurdering

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00