Fjell, Kai(1907-1989)
Rivalen 1978
Akvarell, lysmål
20x28
Signert, påtegnet med tittel og datert nede t. h.: - Rivalen -78 Kai Fjell
Vurdering
Tilslag NOK 12 000
Akvarell, lysmål
20x28
Vurdering