Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00
Hanno, Carl von(1901-1953)
Murerkneipen 1925

Olje på lerret
50x61
Signert og datert nede t.v.: Carl v Hanno Paris 25

Vurdering

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 30 000