Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Fembøringer i frisk bris
Olje på lerret
65x80
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 38 000
Olje på lerret
65x80
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering