Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00
Storstein, Aage(1900-1983)
Familie i båt

Olje på lerret
80x105
Signert nede t.v.: Storstein

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 180 000